1. Start
  2. KOŁO SZACHOWE

KOŁO SZACHOWE

Szachowe Mikołajki

Jak co roku w naszej szkole rozegrano Mikołajkowy Turniej Szachowy. Na podium stanęli:
1. Jakub Papiernik kl.2
2. Milena Kopala kl.2
3. Mikołaj Papiernik kl.1

Mikołaj był również hojny dla pozostałych uczestników, którzy otrzymali upominki.

Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży w szachach

Drużyna szachowa z Dobrkowa w składzie:
1. Igor Gurda
2. Klaudia Kopala
3. Natalia Szewczyk
4. Julia Socha
w dniu 16.11.2022  zajęła V miejsce w Młodzieżowych Igrzyskach Młodzieży w szachach drużynowych na szczeblu rejonowym w Czarnej Sędziszowskiej.

Podium dla Dobrkowa

Drużyna w składzie:

Wywalczyła II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Powyższy sukces możliwy był do osiągnięcia dzięki pokonaniu szkół dębickich. Drużyna zapewniła sobie prawo startu w...

Mikołajki

Mikołajki 2021

Jak co roku Święty Mikołaj nie zapomniał o szachistach z Dobrkowa i za wspaniałą grę  w turnieju szachowym ufundował nagrody dla następujących uczniów:

klasy I-III

I miejsce Jakub Papiernik

II miejsce Julka Podgórska

Klasy IV –VIII

I miejsce Antoni...

VIII Gminny Zimowy Turniej Szachowy

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Dobrkowie został rozegrany Zimowy Turniej Szachowy. Młodzież rywalizowała w czterech grupach rankingowych. Niekwestionowanym zwycięzcą całego turnieju w grupie A został Bartłomiej Kawa z wynikiem 6,5 pkt/7. Drugie miejsce zajął Kacper Smoter...